GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farm Frenzy – Pizza Party


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Farm Frenzy – Pizza Party – to trzecia część tej super gierki dla wszystkich dzieci, której akcja dzieje się na uroczej farmie. W grze chodzi o to, aby owoce naszej pracy zamieniały się w składniki niezbędne do przygotowania pizzy. Do naszych obowiązków należy hodowanie zwierząt, napełnianie studni wodą, zbieranie jajek i innych rzeczy, które dają nam zwierzaczki. Ogólnie prowadzenie farmy całą parą. Sprawdź się w roli gospodarza.

Wcielamy się w postać rolnika posiadającego farmę. Sadzimy na niej trawę, kupujemy zwierzęta, które karmimy itd. Z produktów, jakie wytworzą (np. kury – jajka, krowy – mleko) w specjalnych fabrykach przetwarzamy je na inne produkty. Aby przejść do kolejnego poziomu musimy wykonać pewne zadanie. Jest to np. zrobienie pewnej liczby ciastek, wyhodowanie kilku krów, uzbieranie kilku tysięcy złotych monet itd.. Aby możliwe były one do zrealizowania w międzyczasie ulepszamy nasze miejsce pracy. Robimy to też czasami w trakcie trwania poziomu.

Na początku gry wyświetli się Wam pytanie: „Skip educational levels?” – Czy pominąć samouczek? Kliknijcie „No” – Nie, aby zobaczyć jak należy grać w grę. Zobaczycie wtedy wiele cennych wskazówek i podpowiedzi do gry. Wykonujcie instrukcje, które pojawiają się na ekranie.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Zobacz także: Farm Frenzy i Farm Frenzy 2

Powodzonka! Zadbaj o swoją farmę i uzyskaj jak największe zyski! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn