GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farma Dziadka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Farma Dziadka (Grandpas Farm) – Moi drodzy! Lubicie gry dla dzieci, których akcja dzieje się na farmie? A w dodatku gdy jest to farma dziadka? Jeśli tak to świetnie trafiłyście.

Dziadkowi naszej dzielnej bohaterki się zachorowało musiał bardzo pilnie wyjechać do sanatorium. A ponieważ gospodarstwo było tylko na jego głowie to nam przypadło zająć się polem, ogródkiem i całym inwentarzem.

Czego potrzebuje zboże, czy truskawki wyrosną bez deszczu, kiedy wyrośnie marchewka i ile zbierzemy pomidorów czy cokolwiek wyrośnie bez wody i odpowiednich nawozów? To pytania, które z pewnością zadaje sobie niejeden farmer.
A więc. Hoduj zboża, warzywa i owoce. Zadanie na początek to zasianie i zebranie zboża, pomidorów czy marchewki, potem będzie już trochę trudniej, ale co tam trzeba zakasać rękawy i do roboty! Damy radę. Sprzedawaj swoje plony i dokupuj nowe nasiona i nawozy. Nie zapominaj podlewać i użyźniać glebę, no i oczywiście dojrzałe sprzedawać. Za zarobione pieniążki kupuj nowe nasiona i rozwijaj farmę. Nie zapomnij także o odpoczynku Sleep – wtedy najwięcej się dzieje!

Sterowanie – przy pomocy myszki. Kliknij na dziewczynkę aby móc kupować Shop, sprzedawać Backpack, wykonywać zadania Tasks, zapisywać postęp Save.

Spraw, aby dziadek był zadowolony z Twoich poczynań!
Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn