GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farma Owieczek


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

7.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Farma Owieczek (Sheep Farm) – Na farmie jak to na farmie zawsze jest co robić – tym bardziej gdy jest to farma z owcami. Strzyżenie, dokarmianie i pojenie to rzeczy, które będą naszym „chlebem powszednim”. Ale to oczywiście nie wszystko – bo nie wiem czy wiecie, ale owieczki to bardzo pożyteczne zwierzątka. Dzięki nim otrzymujemy na przykład cenną (szczególnie zimą) wełnę czy też mleko z którego można zrobić różnego rodzaju przetwory jak sery, góralskie oscypki czy zwykłe mleko.

Zapraszam wszystkie dzieci na przygodę z owieczkami na farmie. To naprawdę bardzo rozbudowana gra dla prawdziwych koneserów gier typu obsługa i opieka z wieloma poziomami i opcjami.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

W grze na początek wiadomo, trzeba zadbać o nasze podopieczne, aby miały co pić, jeść i aby nie miały zbyt dużych futer. Wszystko czego potrzeba naszym owieczkom znajdziemy na naszej pięknie wyposażonej farmie – woda ze studni, trawa z łąki, nożyce i pojemniki na wełnę idą w ruch gdy jest taka potrzeba. Gra podzielona jest na etapy gdzie w jednym opiekujemy i dbamy o owce Farma, w kolejnym pierzemy i suszymy wełnę oraz zaopatrujemy się w świeżą trawę Wash & Dry, zaś w następnym z tej wełny robimy przędzę w naszej przydomowej przędzalni Spinning, także kolorujemy otrzymane wełniane motki. W międzyczasie mamy już produkty gotowe do sprzedaży jak wełna czy mleko wtedy klikamy Market aby sprzedać swoje produkty i kupić co potrzebne.
Oczywiście z czasem (z każdym dniem) w grze będzie coraz więcej owieczek a tym samym więcej pracy i trzeba się wykazać wielkim sprytem i zręcznością, aby nasza farma pięknie prosperowała.

Jeśli podobają Wam się gry farmerskie to polecam Wam Wirtualna Farma oraz Moja Mała Farma.

Życzę Wam wspaniałej zabawy na Owczej Farmie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn