GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farmerama


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Farmerama – co powiecie kochani aby spróbować swoich sił w gospodarstwie rolnym i zostać prawdziwym farmerem? Z pewnością gra Farmerama pomoże Wam stać się farmerskim potentatem i zbudować farmę o jakiej Wam się nie śniło.

Przenosimy się na Farmę! Zakładamy własne gospodarstwo rolne i zaczynamy je powoli rozbudowywać. Na początku, wiadomo, nie jest łatwo i nie mamy zbyt wiele możliwości ani finansowych, ani też rozwojowych. Do dyspozycji mamy tylko kilka różnego rodzaju roślin uprawnych, o które musimy dbać – podlewać, nawozić, aby te rosły szybciej i stały się bardziej odporne.

Z czasem oczywiście nasze gospodarstwo rozwija się i wzbogaca o hodowlę zwierząt takich jak kury, które znoszą jaja, dzięki czemu z każdym kolejnym dniem kurek przybywa a nasz biznes zaczyna się rozwijać.

Najfajniejsze i najbardziej oczekiwane w grze jest oczywiście zbieranie plonów. Jednak tylko od nas zależy co zrobimy z naszymi zbiorami – możemy je przehandlować na targu, zrobić z nich paszę dla zwierząt lub zostawić jako inwestycję. Wszystko co robimy w grze zostaje wynagradzane punktami doświadczenia dzięki czemu my awansujemy na kolejne poziomy co powoduje odsłonę kolejnych nasion, sadzonek i zwierząt.

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Rejestracja – darmowa i bardzo szybka. Wystarczy podać login, hasło i maila, aby móc zagrać w tą fantastyczną grę.

Gra w farmę może naprawę wciągnąć!
czego Wam życzę! BobiBobi:)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma, Gry Multiplayery, Gry Przeglądarkowe, Gry Strategiczne i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn