GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farmerska Parka

Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Farmerska Parka (Dream Farm Link) – to farmerska odmiana gry dla dzieci typu puzzle. Naszym zadaniem jest znaleźć na planszy 2 jednakowe obrazki, położone względem siebie tak aby mogły się połączyć linią. Przy czym linia nie może łamać się więcej niż 2 razy. Ta gra to trochę taki Mahjong – trzeba znaleźć 2 jednakowe obrazki (z tym że są one już odkryte w odróżnieniu od mahjonga) i obrazki te muszą mieć co najmniej jedną ściankę „wolną”.  Nie jest to takie łatwe jak się wydaje, bo nie możemy kliknąć po prostu na dwa takie same obrazki z nadzieją, że znikną i oczyszczą nam planszę. Po kliknięciu na jeden, a potem na drugi obrazek muszą się one połączyć linką, aby zniknęły. A więc musi być do nich jakiś dostęp.
I tak znajdujemy dwie takie same kapustki, marchewki, zwierzątka domowe i dzikie, wisienki, kukurydze itd.. i klikamy na jeden obrazek, potem na drugi i jeśli nic nie stoi im na przeszkodzie znikają. Na początek zawsze warto znaleźć te wszystkie parki w środku, które stykają się bezpośrednio i wszystkie parki na zewnętrznych krawędziach. W kolejnych levelach spotkacie różne urozmaicenia np. obrazki będą się przesuwać.
Gdy zbijesz kolejne pary po kolei dostaniesz bonusa w postaci Combo.  Doda Wam to ogromną ilość punktów.
Myślę, że ta gra farmerska Wam się spodoba przez miłe obrazeczki wprost z gospodarstwa. A więc zapraszam do gry wszystkie dzieci! A może i dorosły się skusi? Gra naprawdę wciąga…

Sterujemy – przy pomocy myszki.

Powodzenia na Farmie!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma i Gry Pary

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn