GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Farmscapes


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Farmscapes – puzzle + ukryte obiekty + urządzanie – tak w skrócie można by opisać tą super urozmaiconą gierkę. Jak informuje nas wstęp w grze: rodzice Tomka (ang. Tom), który większość czasu spędzał przed komputerem postanowili, że dobrze zrobi mu trochę ruchu i wysłali go na wieś do dziadka Józia (ang. Joe) na farmę. Gospodarstwo dziadka nie funkcjonuje już tak jak dawniej dlatego Tomek „zaoferował” swoją pomoc w jego prowadzeniu i rozwijaniu. Ale to czy wnuczek z dziadkiem dadzą sobie radę w tej rolniczej przygodzie zależy w wielkim stopniu od nas.

Główną rozgrywką w tej farmerskiej grze są puzzle (Bejeweled) – układamy co najmniej 3 warzywka, bańki lub inne rzeczy gospodarcze obok siebie. Czasem układamy po to aby zlikwidować wszystkie kremowe płytki, a czasem interesuje nas np. tylko zebranie odpowiedniej ilości kukurydzy. Przejście levelu oznacza, że zarobiliśmy pieniążki, które możemy potem spożytkować na zakup nowych roślin, rozbudowanie gospodarstwa itp…
Na naszej farmie (główny ekran gry) czasem także pojawia się mini rozgrywka w postaci znalezienia np. porozrzucanych po całej farmie kwiatów rumianku czy słoików – naszym zadaniem jest wszystkie je zebrać. W razie czego możemy liczyć na pomoc motylka – w prawym dolnym ekranie.
Kolejne plansze z puzzlami przeplatane są także gierkami typu znajdź ukryte obiekty czyli obrazkami na których jest wielki bałagan, a naszym zadaniem jest znaleźć interesujące nas przedmioty. Obiekty, które są do znalezienia mamy wypisane na dole ekranu. Jeśli będziemy mieli problem ze znalezieniem jakiegoś przedmiotu znów pomoże nam nieoceniony motylek;).

Play – aby zacząć grę,
Sterujemy – przy pomocy myszki.
Restart gry – Menu (w górnym prawym rogu) i restart,

Życzę Wam miłej zabawy na farmie z Tomkiem i jego dziadkiem!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma, Gry Strategiczne, Gry Trzy w Linii, i Gry Ukryte Obiekty

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn