GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

FC Barcelona Ultimate Rush


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

FC Barcelona Ultimate Rush – Barcelona jest miastem o długiej tradycji i jest piękna. Fani piłki nożnej znają ją dzięki jednemu z najpopularniejszych zespołów piłkarskich. A fani gier mogą się wcielić w jednego z jej zawodników.

Ale nie będzie to tradycyjne podejście do piłki nożnej i treningów. Tym razem połączymy kilka rzeczy na raz. Wcielamy się i sterujemy piłkarzem FC Barcelony, który wybrał sobie dość nietypową formę treningu i dbania o kondycję. Widocznie lubi pobiegać po tym pięknym mieście, a że robi to szybko i ekstremalnie to tym lepiej dla graczy. W grze chodzi o to, aby nasza postać, biegnąc uliczkami omijała przeszkody. Może to zrobić poprzez ominięcie jej z lewej lub prawej strony. Jeśli barykada stoi w poprzek całej drogi, to zostaje jeszcze wyskok w górę, lub klasyczny ślizg dołem. Warto przy okazji zbierać złote monety, których po drodze będzie całkiem sporo. Jeśli zbliżamy się do tarczy to strzelamy do niej gola. Rozwalając je zdobywamy puchary i czasem jakieś moce, jak magnes, który ściągnie nam wszystkie okoliczne monety. Po przebiegnięciu każdego etapu poziom trudności wzrośnie. Ale, co to dla takiego zawodnika? Igraszka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką i klawiaturą (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Fizyczne, Gry Labirynty, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Sportowe, Gry Wyścigi, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Znane Postacie, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn