GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

FireBoy & WaterGirl


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

5.75
/10 (liczba ocen:
4
)

FireBoy & WaterGirl in the Forest Temple czyli Ogniowy Chłopiec i Wodna Dziewczynka w Leśnej Świątyni – to zupełnie innowacyjna platformówka z elementami logicznymi, w której tytułowi bohaterowie, mimo iż w normalnym życiu są przeciwieństwami, wspaniale ze sobą współpracują. Podczas swej wędrówki przez las spotykają różne przeszkody z którymi bez siebie nie poradziliby sobie. Np. jedno otwiera bramkę, a drugie w tym czasie przechodzi.

Czasami musimy mocniej wytężyć umysł, aby znaleźć sposób na dotarcie do celu synchronizując ruchy naszych bohaterów. W każdym z wielu starannie zaprojektowanych leveli musimy dotrzeć do odpowiednio oznaczonych drzwi po drodze zbierając diamenty – każdy zbiera tylko pasujące do siebie kolorem. Jednocześnie musimy uważać aby FireBoy nie zapędził się i nie wpadł do korytka wypełnionego wodą (na niebiesko), a WaterGirl do palącego się miejsca oznaczonego na czerwono-pomarańczowo. Ale zarówno WaterGirl jak i FireBoy muszą uważać na bagienko oznaczone na zielono.

Sterowanie
WaterGirl – przy pomocy klawiszy A, W, D (ruch w prawo, w lewo, skok),
FireBoy – strzałki w prawo, w lewo, w górę (ruch w prawo, w lewo, skok).
Play – aby rozpocząć grę,

Zagraj też w inne gry FireBoy i WaterGirl

Uratuj tą przemiłą parkę bez której ciężko wyobrazić sobie życie:).
Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn