GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Fishdom

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Fishdom – to super gierka dla lubiących gry typu puzzle, ale nie tylko. Miłośnicy gier strategicznych i takich, w których opiekujemy się zwierzaczkami (tutaj rybkami) też znajdą coś dla siebie. Ale aby zająć się rybkami musimy zarobić pieniążki grając w puzzle.
W samej grze zamieniamy sąsiednie bloczki tak aby ułożyć co najmniej 3 jednakowe obrazki obok siebie. Gdy tego dokonamy bloczki znikają, a my zajmujemy kolejną część planszy przez co przybliżamy się do jej pokonania. Poprzez „zajmujemy planszę” rozumiemy zamianę pól (tła) w kolorze żółtym na niebieskie. Gdy zlikwidujemy wszystkie pola plansza zostaje ukończona. Czasami na planszy pojawia się Bonus w postaci np. bomby dzięki, której likwidujemy wiele pól wokół. Im szybciej pokonamy planszę tym więcej zostanie czasu, a „czas to pieniądz” i tutaj dosłownie – za szybkie pokonanie planszy dostajemy dodatkowe pieniążki, które możemy przeznaczyć na kupno i hodowlę rybek.

Play – aby rozpocząć grę.
Shop – to sklepik w którym możemy kupić sobie różnego rodzaju rybki Fish, zmienić wystrój Beauty lub sprawić aby podwone życie stało się bardziej komfortowe Comfort. Wszystko to możemy zakupić dzięki zarobionym wcześniej pieniążkom w grze. Oczywiście kupujemy to na co aktualnie nas stać Your money.

Score – liczba zdobytych punktów,
Money – zarobiona kasa,
Level – na którym poziomie jesteśmy,

Powodzonka:) Nieodkryte głębiny i rybki czekają!
Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Strategiczne i .Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn