GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Frizzle Fraz 5


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Frizzle Fraz 5 – te małe, włochate stworki podbiją Wasze serca! Przeżyjcie przygodę razem ze stworkami. Wspólnie przemierzycie wiele światów zaczynając od pustynnego terenu. To typowa platformówka z pięknymi widokami w tle. Robimy wszystko, aby ocalić małe stworki, które potem będą nam towarzyszyć i za nami podążać. Nie martwcie się, że będą Was opóźniać – skaczą tak samo szybko jak główny stworek, a przy tym są takie urocze, prawda?

Poruszamy się różowym potworkiem, który na swojej drodze napotyka inne małe potworki. Przechodząc plansze ratuje swoje małe dzieci i uwalnia je, a te mogą przechodzić rozległe tereny, a raczej skakać w tych terenach, bo skaczą bezustannie. Dzięki temu nie musimy używać klawisza skoku, a jedynie strzałek w lewo i w prawo, aby poruszać się do tyłu i do przodu. Omijamy wszystkie przeszkody i uważamy na latające hipopotamy, bo choć wyglądają przyjaźnie i słodko tak naprawdę zrzucają na stworka rzeczy, które go zniszczą. W każdej planszy musimy bezpiecznie dotrzeć do wejścia do jaskini, a potem przeniesiemy się do kolejnego poziomu gry. Trzymam za Was kciuki!

Wspaniałej skaczącej przygody życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, i Gry Skakanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn