GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Golf Kubusia Puchatka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Golf Kubusia Puchatka – to bardzo ciekawa gierka z bohaterami ze Stumilowego Lasu z Kubusiem Puchatkiem na czele. Na początek wybieramy jednego z trojga przyjaciół – są to: Tygrysek, Kubuś Puchatek i Prosiaczek. Następnie akcja gry przenosi nas do kolorowych połaci Stumilowego Lasu i tam zaczynamy wraz z wybranym bohaterem turniej golfa. Naszym zadaniem jest trafienie do dołka oddalonego kilkanaście metrów dalej.

A który bohater z tej bajki jest Waszym ulubionym? Każdy z nich jest inny i wyjątkowy zarazem. Kubuś Puchatek to okrąglutki przyjemniaczek, który uwielbia miodek. Jest czasem trochę nieporadny, ale w gruncie rzeczy jest uczynny, pomocny i bardzo dobry. Tygrysek jest najbardziej rozbrykaną postacią w Stumilowym Lesie. Skacze na ogonie jak na sprężynie. Jest bardzo wesoły i czasem najpierw coś zrobi, a potem pomyśli, ale cóż taki już jest. Prosiaczek natomiast to najmniejsza postać. Boi się wszystkiego i najchętniej siedziałby pod swoją kołderką, ale jest taki słodziutki i uroczy, że nie można go nie lubić.

Sterujemy myszką – celujemy przy pomocy czarnej strzałki, która podąża za kursorem myszy i dobieramy odpowiednią siłę strzału Power,

Power – siła uderzenia – klikamy i im dłużej trzymamy tym większa siła strzału – rośnie wskaźnik Power,

Lornetka – jeśli dziurka jest daleko, wtedy możemy użyć lornetki dzięki, której możemy ją podejrzeć i obrać odpowiednią strategię. Kliknij na lornetkę, aby dowiedzieć się gdzie znajduje się dziurka.

Choose a character – wybierz postać spośród Tigger – Tygrysek, Pooh – Kubuś Puchatek, Piglet – Prosiaczek.

Powodzonka! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Golf i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn