GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Big Farm


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

7.00
/10 (liczba ocen:
1
)

23Big Farm – ten tytuł mówi bardzo wiele! To naprawdę duża farma, której i Ty możesz być częścią. Ta gra przeglądarkowa bije rekordy popularności. Dołącz i Ty do społeczności, która pokochała tę grę. Zostań farmerem i zrób wszystko, aby przywrócić dawny blask i sukces pewnej farmie.

Dostałeś w spadku od wujka farmę w dość opłakanym stanie, właściwie musisz stworzyć ją teraz od zera. Wystarczy dobra strategia, plan działania, a efekty będą zadziwiające. Rozpocznij od stawiania budynków gospodarczych oraz produkcyjnych. Na wolnych terenach posiej zboża i plony. Z biegiem gry zatrudnisz do pracy pomocników, którzy usprawnią rozwój całej farmy i odciążą Cię od tych najbardziej wymagających zajęć. Produkcja towarów pozwoli na ich sprzedaż z czego będą dodatkowe pieniądze, a te można zainwestować. Mamy tutaj również możliwość interakcji z innymi graczami. Wspólny handel towarami, wymiana doświadczeniami, to wszystko pozwoli Wam stworzyć farmerską społeczność. Zapowiada się dobra zabawa, prawda?

Sterowanie – przy użyciu myszki.

Udanych farmerskich zbiorów życzy Wam BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Farma, Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn