GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Goodgame Cafe

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Goodgame Cafe – w tej grze rozwijamy swoją restaurację i staramy się uzyskać jak największe dochody. Jak to w grze ekonomicznej kupujemy jak najtaniej, produkujemy i sprzedajemy, przy okazji nabywając nowe urządzenia i wyposażenie, a przede wszystkim niezbędne doświadczenie.
Oczywiście tematem przewodnim jest jedzenie więc przygotowujemy smaczne posiłki. Musimy jednak pamiętać,  że ponad wszystko liczy się zadowolony klient – pozwoli nam to wspiąć się jak najwyżej w rankingu restauracji.

Darmowa rejestracja udostępni nam wszystkie funkcje w grze, a także co bardzo ważne pozwoli nam zapamiętać nasze postępy.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Na początek:
Jesteś nowy? – jeśli nie jesteś zarejestrowany kliknij, aby rozpocząć przygodę z Goodgame Cafe. Potem będziesz mógł się zarejestrować.
Jesteś zarejestrowany – wpisz swoją nazwę użytkownika / e-mail i hasło i kliknij Login, aby móc korzystać z wszystkich dostępnych funkcji w grze.

Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry MMO, Gry Multiplayery, Gry Restauracja, Gry Strategiczne, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn