GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Goofy Gopher


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Goofy Gopher – to fajna gra logiczno – zręcznościowa w której naszym zadaniem jest odnaleźć na planszy ukryte pod osłoną pąków dwa identyczne kwiatki. Jest to gra przypominająca memory, ale o wiele ciekawsza. Nie mamy bowiem zwykłych karteczek, ale znajdujemy się w prawdziwym ogrodzie i sprawiamy, że klikając na pąk rozkwita on pięknymi kolorowymi kwiatami. Znajdźcie takie same kwiaty. Powodzenia! Szczegółowe instrukcje poniżej:

Aby zacząć grę wciśnij Start. Następnie posługujemy się Myszką w celu odsłaniania roślinek – klikamy na tą którą chcemy odsłonić.
Round – oznacza, który to level.

Kiedy klikniemy na jedną z roślinek z jej pąka wyłania się kwiat. Wśród pozostałych ukrytych musimy znaleźć drugi kwiat identyczny jak pierwszy. W ten sposób kwiaty stworzą parę i już pozostaną na planszy odkryte, a my szukamy dalej klikając na pozostałe, ciągle zamknięte pąki. Uwaga! Na znalezienie wszystkich par mamy określony czas – dopóki słonko nie zajdzie, czyli dopóki nie ukryje się z prawej strony. No bo jak szukać kwiatów w nocy? Będzie tak ciemno, że nic nie zobaczymy, dlatego spieszmy się, aby wykorzystać światło dnia. Możesz zmierzyć się w tą grę z przyjaciółmi, grajcie jeden po drugim i zapisujcie swoje czasy. Na koniec sprawdźcie kto z Was miał najlepszy czas. Będzie to świetna rozrywka z nutką rywalizacji.

Miłej zabawy życzy Wam Bobi:)Bobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Pamięć, Gry Pary, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn