GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Gorący Pingwinek


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Gorący Pingwinek (Lonely Penguin) – fajna, walentynkowa gra zarówno małych jak i starszych dzieci. Naszym zadaniem jest doprowadzić do spotkania pingwinka z jego ukochaną.

Przygaś Pingwina! Wraz z pingwinkiem czeka Cię wspaniała przygoda podzielona na 20 planszy gdzie w każdej z nich biegniesz na spotkanie ukochaną. Zrób wszystko co w Twojej mocy, aby dać im szczęście. Pamiętaj, że zanim spotka się ze swoją ukochaną musi troszkę ochłonąć!

Pingwinek mieszka sobie na kole podbiegunowym gdzie jest bardzo zimno, jednak on jest gorący. Płonie wręcz z miłości do swojej ukochanej. Nic dziwnego, jest ona bardzo wyjątkowym pingwinkiem i równie mocno kocha naszego bohatera. Steruj strzałkami kierując pingwinka wprost w objęcia swojej wybranki, jednak pamiętaj, że zanim utoną w uścisku pingwinek musi się schłodzić. Podprowadź go do kostki lodu, przy której od razu ochłonie i będzie mógł pędzić do ukochanej. Masz do przejścia aż 20 plansz. Sprawdź czy uda Ci się doprowadzić pingwinka do celu w każdej z nich. Początkowe plansze będą łatwiejsze, ale nie poddawaj się, bo przecież miłość tych dwojga musi zwyciężyć! Uważaj też aby pingwinek nie spadł w przepaść.

Sterujemy – przy pomocy strzałek.

Dobrej Zabawy z Pingwinkiem!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Logiczne, Gry Przygodowe, i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn