GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Halloween Mahjong


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Halloween Mahjong (Happy Halloween Game) – w tej grze naszym zadaniem jest „zdjąć” wszystkie klocki – obrazki z planszy. Robimy to parami – klikamy na jeden obrazek, a następnie na drugi taki sam. Aby jednak było to możliwe, każdy z dwóch obrazków powinien mieć przynajmniej jeden bok wolny (prawy, lewy lub obydwa).

Podczas gry na planszy pojawiają się klocki z napisami „Time”, gdy znajdziemy drugi taki sam i klikniemy na niego zyskamy cenny czas.

Play – aby rozpocząć grę, następnie wybieramy jeden z dziecięciu leveli. Na początku dostępny jest tylko level 1.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy na jeden obrazek, a następnie szukamy takiego samego i na niego także klikamy – wtedy te obrazki znikną.

Czas – bardzo ważnym czynnikiem w grze jest czas – musimy zdążyć zanim nam się skończy. O tym informuje nas wskaźnik z duszkiem na górze, na środku ekranu gry.

Podpowiedź (Hint) – gdy znajdziemy się w „kryzysowej” sytuacji ta funkcja podpowie nam gdzie jest parka.

Przetasowanie (Refresh) – dzięki przetasowaniu zyskamy świeże spojrzenie na planszę – warto z niego skorzystać np. gdy już nie widzimy potencjalnych par.

Ważnym elementem w tej grze jest to, że te z pozoru łatwe, odsłonięte memory są czasem poukładane jedne na drugich. I po znalezieniu paru, pod spodem odsłonią nam się nowe klocki, ale spokojnie w końcu wszystkie znikną.

 

Powodzenia w tej fajnej, Halloweenowej gierce!

BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Mahjong

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn