GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Halloween – Znajdź Różnice


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Halloween – Znajdź Różnice – naszym zadaniem jest znaleźć 7 różnic pomiędzy dwoma identycznymi na pierwszy rzut oka obrazkami. Ilustracje przedstawiają atmosferę jaka towarzyszy świętu Halloween. Na wykonanie zadania mamy 40 sekund czasu. Aby zaznaczyć odnalezioną różnicę, kliknij myszką na obrazek po prawej lub po lewej stronie. Różnica zaznaczy się czerwonym kółkiem. Bądźcie spostrzegawczy i nie pomińcie żadnej różnicy.

Lubicie taką atmosferę święta Halloween? W nocy z 31 października na 1 listopada dzieci w Ameryce, ale już coraz częściej nawet w Polsce i na całym świecie przebierają się w prześcieradła, aby udawać duchy, owijają się w papier toaletowy, aby być mumią lub wypożyczają profesjonalne kostiumy i maski, aby być wampirem, szkieletem lub czarownicą. Innym ciekawym sposobem na świętowanie Halloween jest zabawa z dynią. W Polsce mamy bardzo dobry dostęp do dyni, dlatego nie będzie problemu z jej kupnem. Potem razem z rodzicami wykrajamy środek i robimy otwory na oczy, nos i buzie. Można włożyć do środka świeczkę i wieczorem upiorna atmosfera gwarantowana.

Obrazek, który widzimy w tej grze też jest upiorny, prawda? Duch unoszący się nad cmentarzem, grób, nietoperze, czarownica na tle księżyca, dynia i straszne drzewa – nie boicie się?

Miłej Halloweenowej Zabawy! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Halloween i .Gry Znajdź Różnice

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn