GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Halloweenowe Kulki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Halloweenowe Kulki (Halloween Shooter) – Jaki jest najbardziej znany halloweenowy symbol? Oczywiście, że dyniowe lampiony. Jeśli więc gramy w Halloweenowe kulki, to niech nie dziwi Was, że będą one właśnie dyniowymi głowami.

Jeśli więc klimat wam pasuje, bo halloween właśnie króluje, to nie zwlekajcie ani chwili i zgrajcie w tę strasznie fajną grę. Klimat jest mroczny a na polu gry widać grupy wielokolorowych lampionów. Na razie stoją w miejscu, ale wkrótce zaczną się obniżać. I w tym momencie warto zacząć pomyśleć, jak nie dopuścić do przekroczenia przez nie czerwonej linii. Mała podpowiedź. Wystarczy wykorzystać armatę i strzelać znajdującymi się w niej dyniami. Jeśli ułożycie grupę trzech takich samych kolorów, lub traficie w taką grupę ich kolorem to znikną i niebezpieczeństwo zostanie trochę odłożone w czasie. Abu zakończyć etap trzeba usunąć wszystkie dyniowe głowy. Do dzieła!

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BoboBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry Halloween, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strzelanki, i Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn