GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Happy Easter Puzzle 2


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Happy Easter Puzzle 2 – w ten piękny wiosenny dzień para króliczków zaraz po święceniu w kościele pędzi do domu z koszyczkami pełnymi pisanek i innych smakołyków, aby już wkrótce zasiąść do wielkanocnego śniadanka. Ułóż świąteczną układankę, aby zobaczyć wielkanocny obrazek w pełnej krasie.
Do wyboru mamy dwie opcję gry, dwa tryby. Pierwszy z nich to:
relax mode – i jak sama nazwa wskazuje, w tym trybie gry całkowicie się relaksujemy i odpoczywamy razem grając sobie beztrosko. Nic nas nie pogania, gramy tak długo jak chcemy. Chwytamy pojawiające się elementy i przeciągamy na odpowiednie pole. Tło obrazka jest bardzo dużą podpowiedzią.
time mode – to już wyzwanie dla prawdziwych puzzlowych maniaków. Możecie grać w ten tryb gry razem z przyjaciółmi na zmianę i sprawdzić kto z Was ułoży te puzzle szybciej. Kiedy chwycicie pierwszy puzzel, czas rusza i nalicza się, trzeba wtedy się nieźle sprężyć. Trzymam kciuki.

Graj – aby rozpocząć grę,
Sterowanie Posługujemy się myszką – klikamy na pojawiający się element układanki i nie puszczając przeciągamy w odpowiednie miejsce na zamglonym obrazku. Układanka składa się z 48 kawałków. W wersji ‚Na czas’ staraj się ułożyć puzzle jak najszybciej, aby znaleźć się jak najwyżej w tablicy najwyższych wyników.

Zobacz także 1-szą część Happy Easter Puzzle

Powodzonka i Wesołego Alleluja!:) BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Układanki i .Gry Wielkanocne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn