GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Happy Halloween


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Happy Halloween to zabawny zestaw filmików, w którym bohaterami są ciekawe postacie Święta Halloween*. Akcja filmu dzieje się 31 października – dom próbują nawiedzać różne duchy i kościotrupy. Chcą w ten sposób nastraszyć domowników, jednak skutek jest… Aaa zresztą zobacz sam:).  I przekonaj się, że czasem duchy i potwory nie są takie straszne, a co więcej mogą same się nieźle wystraszyć. A Wy boicie się tych strasznych potworów na Halloween? Chyba jednak nie ma czego.

Kiedy załaduje się film i przelecą napisy będziesz miał do wyboru 6 filmików z sześcioma postaciami do wyboru – 6 obrazków. Potem pomóż strachom i kliknij na czerwony migający dzwonek kiedy będą przy drzwiach.

Strachy na lachy… Nie ma się czego bać! BobiBobi jest z Wami:)

*Święto Halloween – zwyczaj odnoszący się do święta zmarłych, obchodzony w wielu krajach nocą 31 października, czyli przed dniem Wszystkich Świętych. Głównym symbolem święta jest święcąca w środku dynia z wyszczerbionymi zębami. Inne popularne symbole to duchy, wampiry, czarownice, trupie czaszki itp. Halloween najhuczniej jest obchodzony w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Mimo że dzień nie jest świętem urzędowym, cieszy się po święcie Bożego Narodzenia największą popularnością Święto Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Halloween i .Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn