GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Happy My Little Pony


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Happy My Little Pony (Happy Pony) – Niejedna dziewczyna marzyła lub nadal marzy o tym aby posiadać własnego kucyka. Nie każdy może sobie na niego pozwolić ale każdy może zagrać w tę uroczą grę symulacyjną i przez chwilę móc się takim kucykiem zaopiekować.

Kucyki mają to do siebie, że jeśli są szczęśliwe to brykają, a jak brykają to czasem się brudzą. Jak widać po oblepiającym sierść burdzie, nasz kucyk miał bardzo udany dzień. A, że na dziś to nie koniec atrakcji, trzeba się nim zająć. Dlaczego? Bo razem z nim zostaliście zaproszeni na zlot kucyków z całego kraju. Wszystkie będą na pewno olśniewać urodą i gracją a nasz jest brudny. Woda, mydło i szczotki w dłoń. Trzeba wydobyć jego piękno spod warstwy kurzu. Odrobina odpoczynku i smaczny posiłek dodadzą sił a piękne stroje dodadzą mu blasku. Wybierzcie najpiękniejszą stylizację na to wyjątkowe wydarzenia.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry My Little Pony, Gry Opieka, Gry Pielęgnacja, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn