GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Happy X-Mas Puzzle


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Happy X-Mas Puzzle – jak Boże Narodzenie to na BobiBobi nie może zabraknąć świątecznej gry dla dzieci. I to w dodatku fantastycznej gry typu puzzle w której układamy trzy jednakowe elementy obok siebie to tzw. typ gier 3 w jednej linii (chociaż tutaj to akurat nie muszą one być w linii:) – wszystko opiszę Wam niżej).

Zabawa jest prosta przesuwasz całe kolumny i wiersze i musisz tak utrafić aby obok siebie znalazły się co najmniej trzy jednakowe elementy obok siebie – 3 w linii jak pisałem wyżej lub w 3 obok siebie w kształcie literki L – przez to zadanie jest trochę ułatwione. A więc klikamy na jeden z elementów, łapiemy i nie puszczając myszki przesuwamy w prawo, w lewo, w górę bądź w dół.

Z lewej strony ekranu gry mamy te świąteczne elementy, które musimy jeszcze „zbić” – są oznaczone cyferkami. Pierwsza cyferka oznacza ile elementów zbiliśmy, a druga ile w ogóle mamy elementów do zbicia w danym levelu. Musimy też zważyć na ubiegający czas – musimy zdążyć przejść planszę zanim ten całkiem ucieknie.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Klikamy i przesuwamy.

Z każdym kolejnym poziomem zabawa staje się coraz trudniejsza, pojawiają się różnego rodzaju bonusy – czasem dobre (jak duży 4-kratkowy element) czasem złe (jak blokada na jednym z elementów).

Dobrej Zabawy życzy Wam z całego serca!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn