GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hello Kitty: Wielkie Porządki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Hello Kitty: Wielkie Porządki (Hello Kitty House MakeOver) – Gra dla dzieci, które uwielbiają robić porządek i swój pokój zawsze utrzymują w czystości, a gdy zajdzie potrzeba chętnie pomagają rodzicom przy malowaniu lub innym remoncie domku.

Hello Kity Uczy! Z tej gry dzieci nauczą się jak można fajnie i miło spędzić czas na sprzątaniu i remontowaniu domku. Wszystko to pokazuje znany wszystkim dzieciakom kotek Hello Kitty, który po wielkim sprzątaniu i renowacji swojego pokoju z radością i dumą zasiądzie z przybyłymi gośćmi, aby nareszcie w spokoju i czystości napić się ulubionej herbatki.
Powiedzcie sami czyż nie jest fajnie zaprosić znajomych do świeżo posprzątanego lub/i wyremontowanego pokoju? Pewnie, że jest i wszyscy się wtedy cieszą – łącznie z mamą i tatą, a i opowiadać przy okazji takiej przygody jest co.

W tej grze nie tylko sprzątamy zabałaganiony pokój Hello Kitty, ale potem usuwamy insekty i bakterie, następnie odnawiamy ściany i meble poprzez malowanie każdego elementu osobno.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Remont, malowanie i sprzątanie wcale nie muszą być nudne. Można np. zaprosić do wykonywania takich czynności swoją najlepszą przyjaciółkę, wtedy czas zleci Wam niesamowicie szybko, a za jakiś ona odwdzięczy się tym samym.

Lubiącym Hello Kitty polecam także:
Hello Kitty: Gra w Pamięć
Hello Kitty: Pszczółki
Hello Kitty: Wielkie Pranie

Fajowskiej Zabawy z Hello Kity!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn