GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hello Kitty: Wielkie Pranie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Hello Kitty: Wielkie Pranie (Hello Kitty Laundry Day) – W tej grze dla dzieci razem z Hello Kitty nauczymy się jak robić pranie i co należy zrobić potem z upranymi ubrankami.

Porządny Koteczek. Hello Kitty to bardzo porządny kotek co już dało się zauważyć w grze Hello Kitty: Wielkie Porządki. Tym razem nasza mała bohaterka pobrudziła się błotem goniąc i próbując złapać motylki na łące. Ale skoro już zdarzyło mu się pobrudzić to postanowiła nie marudzić i płakać tylko wziąć sprawy w swoje ręce i od razu zrobić pranie. Jednak jak się potem przekonacie praca Hello Kitty na samym praniu się nie skończy – po zrobieniu prania w pralni lub w łazience (jak kto woli). Naszym zadaniem będzie jeszcze powieszenie prania na sznurku a gdy wyschnie jego zebranie i najważniejsze i najcięższe zadanie czyli prasowanie.
Na koniec zostanie nam tylko jeszcze wybór odpowiedniego stroju – oczywiście z tych uprzednio upranych:).Sterowanie – przy pomocy myszki.

Remont, malowanie i sprzątanie wcale nie muszą być nudne. Można np. zaprosić do wykonywania takich czynności swoją najlepszą przyjaciółkę, wtedy czas zleci Wam niesamowicie szybko, a za jakiś ona odwdzięczy się tym samym.

Fanom i fankom Hello Kitty polecam wspomnianą:
Hello Kitty: Wielkie Porządki
Hello Kitty Idzie do Szkoły
oraz
Przygoda Hello Kitty

Super Zabawy z Hello Kity!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn