GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Hopper 3


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Hopper 3 – to trzecia część ciekawej gry platformówki z małą miłą kuleczką w roli głównej. Tak jak w poprzednich częściach i tutaj, aby przejść level musimy dotrzeć do złotej gwiazdki. Zbieramy czerwone kulki (punkciki). Do pokonania mamy sporo wrogich stworków – w kształcie czerwono-zielonych gwiazdek, których nie możemy dotknąć ponieważ „stracimy życie”. A żyć mamy tylko trzy. Gra jest na czas, a więc ruszamy.

Ale czy tylko czerwono-zielone stworki są problemem dla naszej kuleczki? Niestety nie, mamy także inne przeszkody takie jak: kręcące się w kółko latające niebieskie gwiazdkowe stworki i inne równie groźne obiekty. Musimy na nie uważać.

Do przejścia i tym razem mamy 20 leveli. Plansze, których jeszcze nie przeszliśmy oznaczone są czerwonymi kółkami, a te które przeszliśmy – zapełnionymi kółkami (kropkami). Jest sporo leveli, a więc jest sporo zabawy i wyzwań przed nami. Zaczynamy kosmiczną przygodę?

Start – naciśnij aby rozpocząć grę,

W grze:
Hopper – oznacza ile mamy żyć,
Level – mówi nam na którym jesteśmy levelu,
Tijd – bonusowy czas na wykonanie zadania, gdy pokonamy level szybko i zostanie nam dużo czasu to otrzymamy bonusowe punkty,

Poruszamy się:
w prawo, w lewo – strzałkami kursora klawiatury prawo/lewo,
skok – za pomocą spacji.

Powodzonka! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Hopper i Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn