GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Inca Ball


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Inca Ball – Jeśli lubicie gry strzelanki dla dzieci typu Zuma to ta gra na pewno Wam się spodoba. Inca Ball to gra, która przeniesie Was w dalekie, starożytne czasy gdzie czeka na Was sporo wyzwań i przygód. Zamień się w prawdziwego łowcę przygód i stań oko w oko niebezpieczeństwem.

A zatem do dzieła! Rozpoczynamy przygodę z Inca Ball, a więc walkę z wężem złożonym z kolorowych kulek. Naszym zadaniem jest „pozbyć” się węża zanim ten dotrze wyjścia. My do dyspozycji mamy cały arsenał różnokolorowych kulek, którymi rozprawiamy się z niesfornym wężem. Ten będzie chciał za wszelką cenę dotrzeć do wyjścia, a pomagać będą mu w tym różnego rodzaju przeszkody, tunele itd.. Z czasem będzie też przybywać kolorów kulek co jeszcze utrudni nam zadanie. W każdym z leveli musimy węża pokonać kilka razy bo co rusz się odnawia.
Gra jest wykonana bardzo starannie dzięki czemu przyjemnie się w nią gra. Jest to wersja demo jednak posiada bardzo dużo leveli co powoduje, że można w nią trochę pograć i spędzić dobre parędziesiąt minut… Nie wiem jak Was drogie dzieci, ale mnie wciągnęła:).

Sterowanie – przy pomocy myszki, strzelamy i zmieniamy (jeśli to możliwe) kolor kulki.
Aby rozpocząć grę kliknij Play, aby zobaczyć zasady gry w menu kliknij Help.

Miłej zabawy i celnego strzelania! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zuma

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn