GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Jasmine Cleanup


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Jasmine Cleanup – Takiej imprezy dawno nie było. Muzyka, jedzenie, napoje i super towarzystwo. Dawno też nie było w tym pokoju takiego bałaganu.

Dżasmina przebudziła się rano i z przerażeniem stwierdziła, że pokój przypomina pobojowisko a i jej wygląd pozostawia wiele do życzenia. Niestety, ten poranek to dzień, kiedy trzeba udać się do codziennych obowiązków. Jednych czeka szkoła, innych praca a Dżasminę czeka jeszcze sprzątanie. Musi się z tym uporać dosyć szybko aby nie spóźnić się na zajęcia. Pomóżcie jej w ogarnięciu tego wszystkiego. Zadania na dzisiejszy poranek? Po pierwsze posprzątać. Trzeba także zająć się makijażem i strojem księżniczki. Pozostanie jeszcze nowy wystrój pokoju. Czy zdążymy na czas? Jeśli tylko będziecie postępować zgodnie ze wskazówkami to powinno się udać. Księżniczka ma szczęście mogąc liczyć na pomoc takich przyjaciół, jak Ty.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry Pielęgnacja, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn