GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Jessie’s Pet Shop


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Jessie’s Pet Shop – Założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest łatwe. Trzeba mieć dobry pomysł a potem trzymać rękę na pulsie aby nadążać za potrzebami rynku.

Jessie od dłuższego czasu poszukiwała jakiegoś pomysłu na otworzenie własnej firmy. Stwierdziła, że podstawą sukcesu jest robić to, co się kocha i na czym się zna.  A Jessie kocha wszystkie zwierzątka. Nie zostawiłaby żadnego w potrzebie a zrobiłaby bardzo dużo aby samotne zwierzątka dostały nowy dom. Dlatego pracuje w sklepie zoologicznym, gdzie ma do czynienia z słodkimi kotkami, pieskami a nawet sowami. Co jeszcze może się znajdować w wyjątkowym Pet Shopie Jessie? Wejdź do gry i zobacz. Ale to nie wszystko, co ma do zaoferowania to wyjątkowe miejsce. W tym sklepie możesz stworzyć własnego pupila.  Klikaj i twórz od podstaw zwierzątko, które spełni wszystkie pokładane w nim nadzieje. Użyj wyobraźni.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn