GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Jim Kocha Mary 2


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Jim Kocha Mary 2 (Jim Loves Mary 2) – druga część gry dla dzieci w której Jim i Mary znów walczą o swoją miłość. I jak w poprzedniej części gry tutaj też będziemy starać się dążyć do celu, którym jest spotkanie dwojga zakochanych.

Jim znów Kocha Mary! Jeśli dobrze pamiętacie w pierwszej części nasi kochankowie musieli radzić sobie z przeciwnościami losu, którymi okazali się być ich rodzice. Zakazywali im spotkań, para nie może żyć bez siebie, dlatego ich drogi ponownie się spotykają, a oni decydują się na wspólną ucieczkę wbrew opinii rodziców. Uciekają do lasu, gdzie mieszka wujek, który na pewno im pomoże. Doprowadź do spotkania Jima z Mary w każdej planszy i pamiętaj o zebraniu serduszek. Jeśli uda Ci się zdobyć wszystkie 60 sztuk, odblokuje Ci się bonusowa plansza. Ale najważniejsze jest to, aby miłość zwyciężyła.

Sterowanie – Jimem sterujemy za pomocą klawiszy W, A, S, D natomiast Mary sterujemy wciskając strzałki na klawiaturze. Możecie grać samemu, na dwie ręce lub z przyjacielem.

Dobrej Zabawy i Wytrwałości życzy Wam
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Platformowe i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn