GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Jim Kocha Mary


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Jim Kocha Mary (Jim Loves Mary) – to gra dla dzieci przedstawiająca współczesnych Romea i Julię – zakochanej w sobie parce, która chce być razem mimo wszelkich niepowodzeń i przeszkód na drodze. Platformówka w której biegasz, skaczesz, zbierasz bonusy i wytrwale dążysz do celu.

Miłość jest pięknym uczuciem, dzięki któremu mamy energię, chęć do działania i wszystko wydaje się być piękne i kolorowe. To uczucie unosi nas i pozwala przenosić góry. Jednak gdy pojawiają się przeszkody, zaczynamy zamartwiać się i smucić. Ale pamiętajcie, że jeśli dwoje młodych ludzi darzy się uczuciem, to pokona wszelkie przeszkody by być razem. Tak jak Jim i Mary.
Jim i Mary są młodą, zakochaną w sobie parką, świata poza sobą nie widzą i wiedzą, że łączy ich prawdziwe uczucie. Niestety ich miłość nie może rozkwitać spokojnie, ponieważ rodzice Mary są przeciwni temu związkowi. Zakazują się im widywać, ale to sprawia, że zakochani jeszcze bardziej za sobą tęsknią i jeszcze bardziej się kochają. Postanawiają potajemnie spotkać się. I tutaj rozpoczyna się Twoje zadanie. Pomóż Jimowi spotkać się z Mary. Pokonaj aż 20 plansz, a każdej z nich doprowadź do spotkania Jima z Mary.

Sterowanie – Jimem sterujemy za pomocą klawiszy W, A, S, D natomiast Mary sterujemy wciskając strzałki na klawiaturze. Możecie grać samemu, na dwie ręce lub z przyjacielem.

Celem gry jest zebranie serduszek i połączenie dwóch postaci. Pierwsze plansze będą łatwe, sprawdź czy dasz sobie radę później!

Dobrej Zabawy i Wytrwałości życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Platformowe i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn