GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kiss Kotek


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Kiss Kotek –  Jeśli znacie odrobinę słów po angielsku, to już wiecie, że nasz kotek jest całuśny. Czyli lubi dostawać całuski. A na całusy trzeba zasłużyć.

Kotek siedzi w armacie. Na pierwszy rzut oka, nie jest to przyjazne miejsce, ale dajcie mu szansę aby wam udowodnił, że jego zamiary są iście niewinne. Po drugiej stronie ujrzycie bowiem uwięzione z kolorowych kulkach ptaszki. Trzeba kulki zestrzelić i tym samym uwolnić zwierzaczki. Przyjrzyj się kuli armatniej, jaką masz w lufie. Jaki ma kolor? Jeśli czerwony to spróbuj uwolnić czerwonego ptaka, jeśli zielony to zielonego itd. Czasem wystarczy trafić raz, czasem więcej. Na początku cele są blisko ale z każdym etapem będzie trudniej. Oblicz trajektorię lotu kul i postaraj się uwolnić je wszystkie. Co w nagrodę? Punkty i oczywiście całuski dla naszego kotka.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry dla Chłopców, Gry dla Dziewczyn, Gry Fizyczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Zwierzęta, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn