GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kiss Kotki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kiss Kotki (Kitty Smooch) – to zabawa dla dziewczynek w której bohaterami są kotki. Nie są to jednak jakieś tam zwykłe dachowce, ale zakochane kotki. Na marginesie pewnie nie raz słyszeliście jak „szaleją” zakochane kotki w marcu (rodzice mówią na to że koty się „marcują”, a one po prostu głośno wzdychają z miłości). Widocznie kocie walentynki wypadają w marcu..:)

Wracając jednak do naszej zakochanej gry na walentynki. Zadaniem kociej parki jest tak się pocałować, aby nie zwrócić niczyjej uwagi. Na początku będzie to piesek, potem dziewczynka, a potem jeszcze inne przeszkadzajki – Oj nie ładnie tak zakłócać amory kotkom!
Tak więc „uruchomcie całowanie” kotków tylko wtedy gdy nikt nie patrzy, ale bądźcie czujni, bo nigdy nie wiadomo kiedy ktoś nam przeszkodzi. Ale spokojnie jeśli na prawdę będziecie czujni, to dacie radę, bo kiedy piesek ma zamiar się obudzić to pojawia się wykrzyknik nad jego głową. Wtedy przerwijcie całowanie. Ale pamiętajcie, że gra jest na czas, więc trzeba zapełnić cały pasek miłości w określonym czasie, więc korzystajcie z każdej okazji, która się nadarzy.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Kliknij na kotki i trzymaj.

Kochani Zakochani to dla Was! Kisssssss…..
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Symulacje, Gry Walentynki, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn