GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Klocki Lego Online


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Klocki Lego Online (Brick Builder) – to bardzo innowacyjna i ciekawa odmiana gry dla dzieci. Jak wskazuje nazwa to nic innego jak klocki lego dla dzieci w wersji online. Mamy cały zestaw klocków, które możemy wykorzystać jak chcemy. Takie klocki to niezła zabawa dla najmłodszych – możemy np. wybudować domek wraz z oknami, dachem, drzwiami i wszystkim wokół domu lub zmontować samochodzik z całym jego asortymentem.

Klocki lego to bardzo znane wszystkim klocki firmy Lego. Nazwę Lego firma przyjęła w 1934 r. Jest to skrót utworzony z duńskiego zwrotu „Leg godt” (‚baw się dobrze’). Wielki światowy sukces przyniosły firmie klocki – cegiełki składane razem za pomocą systemu wypustek i odpowiadających im gniazd, pozwalające na uzyskiwanie wielu możliwych kombinacji połączeń. Zestawy klocków Lego umożliwiają budowę miast z modelami między innymi: domów, samochodów, zawierały także figurki mieszkańców. Asortyment produkowanych zabawek wciąż się powiększa, obejmując produkty przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Cechą charakterystyczną klocków Lego pozostają rozmaite możliwości ich składania, umożliwiające kreatywną zabawę.

Sterowanie:
Myszka – klikamy na obiekt i przeciągamy go na planszę. Jeśli chcemy obiekt usunąć klikamy przeciągamy go z powrotem na miejsce.

Play – zacznij grę.

Gra to polecana jest szczególnie dla małych dzieci. Możemy bawić się do woli online, a gdy nam się znudzą możemy potem zabawić się w prawdziwe klocki lego i budować z nich prawdziwe cuda razem z mamą, tatą, siostrą lub bratem:).

Drogie dzieci, życzę Wam Miłej Zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Lego i .Gry Układanki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn