GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kolorowe Święta


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kolorowe Święta (Color Me Christmas) – Święta, święta i po świętach. Szkoda, że minęły ale to nie znaczy, że my musimy się poddać dyktatowi czasu i schować do szafy to, co świąteczne. Wręcz przeciwnie. Zatrzymajmy tę atmosferę najdłużej, ja się da.

Zima kojarzy się z bielą ale święta za to są niesamowicie kolorowe. Popatrzcie chociażby na choinkę w waszym domu, która mieni się mnóstwem barw od kolorowych bombek. A popatrzcie na Mikołaja, sanie, renifery i masę paczek, które czekają na rozdanie. Czyż to wszystko nie jest barwne? Nasze kolorowanki także czekają na to, aby nadać im nowego wyglądu. Na razie to tylko zarys zimy, świąt i Mikołaja a póki ich nie pokolorujesz, nie będą to pełne obrazki. Wykorzystaj szeroką paletę barw i nadaj rysunkom indywidualności i głębi wyrazu. Zapisz, udostępnij i pochwal się swoim małym dziełem z bliskimi.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi! 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dzieci, Gry Kolorowanki, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Święta, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn