GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kolory Tęczy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kolory Tęczy (Rainbow) – wiem, że lubicie gry platformowe dlatego też specjalnie dla Was przygotowałem grę, w której biegamy, skaczemy i jak zawsze zbieramy skarby, ale co najważniejsze odkrywamy też kolory. Jak wyglądałby świat w czarno-białych barwach? Czy zachwycalibyśmy się kolorami obrazów, jaka byłaby wiosna i po co byłyby takie gry jak kolorowanki? O to nie musimy się martwić, ale możemy sobie choć w części wyobrazić grając w zaprezentowaną tu grę dla dzieci pod tytułem Kolory Tęczy.

 Gra zaczyna się w odcieniach szarości, a naszym zadaniem jest znaleźć ukryte garnki ze złotem. Każdy garniec jest oznaczony odpowiednim kolorem, a zebranie go spowoduje zapełnienie części planszy tym właśnie kolorem, np. gdy zbierzemy garniec zielony wokół zrobi się zielono – zabarwią się trawy, listki i inne roślinki. I tak aby przejść do kolejnej planszy musimy zebrać odpowiednią liczbę garnków czyli odkryć wszystkie niezbędne do życia kolory.

Nie wiem czy pamiętacie podobną grę z kolorkami jaką prezentowałem Wam jakiś czas temu, więc jakby co przypominam: Krówka Kolorówka. Tam mieliśmy Krówkę dzięki, której świat stawał się piękniejszy bo kolorowy. Z każdym krokiem nasza krówka dostarczała nam wiele radości budząc do życia wszelkie barwy natury.

Sterowanie:
– strzałki w prawo, w lewo, w górę (ruch w prawo, w lewo, skok).

Gra wykonana jest bardzo starannie, a gdy jeszcze odkryjemy te tajemnicze kolory – po prostu bajka:). Polecam wszystkim dzieciom – naprawdę warto w nią zagrać aby zobaczyć ten wspaniały efekt pokazania barw.

Miłej i kolorowej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn