GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Koń Detektyw


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Koń Detektyw (The Detective Horse) – Długi prochowiec, wymięty garnitur i ciemne okulary. Jeśli to nie jest typowy strój detektywa, to ja nie wiem, co tu robi ten koń. A jeśli jeszcze posiada broń, to musimy się pogodzić z tą myślą, że ten koń wybrał właśnie taką profesję.

Gdy już zapoznamy się z Koniem-Detektywem to przyłączmy się do jego przygód. Taki los jest detektywów, że rozwiązują zagadki. Efektem ubocznym takich działań jest systematyczne zdobywanie wrogów, którzy czyhają na jego życie. Nie inaczej jest tym razem. Znajdujemy się w ciemnym zaułku, z którego trzeba wyjść. Nie będzie to proste, bo trzeba odnaleźć drogę, uaktywnić drabinę, zebrać podkowy – chyba na szczęście. A szczęście się przyda bo zły wilk lada chwila nadejdzie i jeśli my go nie pokonamy, to on nie będzie mieć litości wobec Konia-Detektywa.

Aby nie stać na straconej pozycji w pierwszym dniu swojej przygody, przejdź małe detektywistyczne szkolenie, które podpowie ci, jak się zachować w różnych okolicznościach.  Ponadto pamiętaj, że sterujesz używając strzałek na klawiaturze. Do strzelania służą klawisz A i klawisz S, które kierują strzały w lewą i prawą stronę. Możesz restartować grę – klawisz R, albo na jakiś czas włączyć pauzę – klawisz P.

Sterowanie – przy pomocy klawiatury,

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Zbieranie i Łapanie i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn