GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kosiara


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kosiara (Lawn Pac) – Jeździmy kosiarką i ścinamy trawkę. Zadanie wydaje się proste, ale wbrew pozorom trawka szybko odrasta – zwłaszcza po deszczu, a my mamy ograniczoną ilość paliwa. Jeżeli nad polanką przeleci chmurka to spodziewaj się deszczu no i nowej trawki:). Każdy etap ma określoną powierzchnię trawki do przycięcia. Musisz dobrze pomyśleć jak jechać, aby zdążyć zanim skończy Ci się benzyna.

Koszenie trawy to dość żmudne zajęcie, chodzimy za kosiarką i dokładnie, nie omijając żadnego pasma trawy kosimy trawnik. Ale w dzisiejszych czasach koszenie trawy może być super zabawą. Pewnie widzieliście takie małe traktorki do koszenia trawy, możemy je spotkać w sklepach budowlanych lub u sąsiada na podwórku. Koszenie taką maszyną o prawdziwa frajda. Siedzimy sobie wygodnie i kierujemy małym autkiem, które samo kosi trawkę. Koszenie trawy to jedno z takich zajęć, które możecie wykonać dla kogoś i zarobić trochę pieniążków. Zapytajcie sąsiada czy nie trzeba skosić mu trawy lub podlać kwiatów.

Ale pamiętajcie, że kosiarka jest niebezpieczna, bo ma przecież ostre noże na dole i czasem wyrzuca kamyczki spod spodu, które mogą pokaleczyć nogi.

MOW – rozpoczęcie gry,
Sterowanie za pomocą kursorów na klawiaturze (w górę, w dół, w prawo lub w lewo),

Score – liczba zdobytych punktów,
Wskaźnik Fuel – ilość paliwa.

Trzymaj się! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Labirynty i .Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn