GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Koteczek w Kąpieli


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Koteczek w Kąpieli (Rusty Kitten Bath) – Rusty jest bardzo wesołym i żywiołowym kotkiem. Bieganie za kłębkiem wełny i inne zabawy czasem kończą się lekkimi zabrudzeniami. Ale od tego jest zabawa. A gdy zabawa się kończy, nadchodzi czas na kąpiel.

Koty podobno nie lubią wody, ale jak widać, wyjątki się zdarzają. Rusty należy do tych nielicznych przypadków. Uwielbia pluskanie w wodzie. Na całe szczęście, bo ostatnia zabawa chyba zakończyła się w piasku i błocie, które zostało na futerku. Zajmij się uroczym kociakiem i usuń z sierści te wszystkie zabrudzenia. Woda i mydła to wróg brudu. Wybierz pachnące płyny do kąpieli i podaj maluchowi jakieś zabawki, aby kąpiel upłynęła w miłej i radosnej atmosferze. Po kąpieli i osuszeniu futerka można przeprowadzić pozostałe zabiegi pielęgnacyjne a całość zakończyć w garderobie, gdzie koteczka ubierzesz w jakieś słodkie ciuszki, dzięki którym będzie dalej mógł szaleć na dworze.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry Pielęgnacja, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn