GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kotki Kontra Pieski


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Kotki Kontra Pieski (Pet Soccer) lub pieski kontra kotki lub drużyna mieszana. Piłka Nożna w zwierzęcym wydaniu? Czemu nie! Zagraj w sportową grę dla dzieci z pieskami i kotkami. Stwórz drużynę marzeń i wygraj każdy mecz – możesz dobierać same kotki, same pieski lub stworzyć drużynę z kotków i piesków. Mecze możesz grać sam (jako przeciwnik komputer) lub we dwoje. Zagraj i wciel się w jednego z graczy – zwierzaków. To może być naprawdę dobry mecz! Wszystko zależy od Ciebie… no od Ciebie i Twojej drużyny!

Kiedy wybierzecie opcję, że psy i koty będą w dwóch przeciwnych drużynach to będzie to prawdziwy pojedynek pomiędzy niezbyt lubiącymi się zwierzakami. Bo jak wiadomo psy i koty nie przepadają za sobą. Pies często goni kota, a ten musi uciekać zazwyczaj prosto na drzewo, bo psiaki tam nie wejdą. Ale znam przypadek kiedy to kot pogonił psa, niezły widok. Ale właściwie dlaczego oni się tak nie lubią? Myślę, że są zazdrośni, bo od zawsze rywalizują między sobą o miano prawdziwego przyjaciela człowieka. Jest chyba tyle samo zwolenników psów w domu jak i słodkich kociaków. Już w starożytności Kleopatra miała przecież kota i kot w Egipcie traktowany był jak święte zwierze. Teraz mówimy, że pies jest najwierniejszym kompanem ludzi. Hmmm ciężki wybór, co?

Sterowanie:

One Player – strzałki – gdy grasz z komputerem,

Two Players – 1 gracz – strzałki, 2 gracz – klawisze WASD,

Baw się świetnie! I nastrzelaj dużo bramek!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dwóch Graczy, Gry Piłka Nożna i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn