GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kraina Kosztowności


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kraina Kosztowności (Magic Jewels) – W Krainie Kosztowności najważniejszym towarem są klejnoty. To chyba nie jest wyjątkowa sytuacja. I na tym podobieństwa się kończą. Mieszkańcy tej krainy są zupełnie wyjątkowi.

W Krainie Kosztowności żyją sobie wróżki. Kolorowe, jak i klejnoty które są dookoła. Każda z nich ma skrzydełka i radośnie się uśmiecha. Każda ma swoje ulubione kolory kryształów i pragnie je zdobyć. Są takie miejsca, gdzie można to zrobić. Taki, jakby sklep z różnościami, pośród których są i nasze wypatrywane świecidełka. Obsłużmy nasze nietypowe klientki. Przyjrzyj się, po jakie klejnoty przyszła każda z wróżek i uzbieraj je. Liczy się kolor i ilość. A czas sobie leci i warto go pilnować. Aby zebrać kamienie trzeba ustawić w jednej linii co najmniej trzy takie same sztuki. Wykorzystuje bonusowe kamyki, dzięki którym możesz usunąć na przykład: linię pozioma, pionową a czasem obie. Każdy zrealizowane zlecenie przybliża Cię do następnego etapu zabawy.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, i Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn