GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Królewna i Rycerz


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Królewna i Rycerz (Another Life) – poznaj niesamowitą przygodę dwójki dzieci, które grały sobie jak co dzień na swojej konsoli i nagle zostali wciągnięci do telewizora – przenieśli się do niesamowitej krainy i stali się Królewną i Rycerzem.

Pomóż naszym bohaterom przetrwać w tych niecodziennych okolicznościach i zrób wszystko, aby odnaleźli ukryte klucze i otworzyli zablokowane drzwi. Razem z Twoją pomocą pokonają wszystkie plansze i wrócą cali i zdrowi do domu.

Zastanawialiście się kiedyś co by było gdyby jakaś gra wciągnęła Was do środka telewizora i musielibyście zmierzyć się z wrogami oko w oko? Wszystko zależy w co akurat byście grali, bo spotkanie z armią zombiaków chyba nie byłoby zbyt fajne. Ale nawet z pozoru spokojne krainy mogą przysporzyć wiele kłopotów. To właśnie spotkało naszą przemiłą parkę, która w jednej chwili stała się Królewną i Rycerzem. Razem z nimi przejdziesz teraz wszystkie plansze i przeżyjesz niezapomniane przygody. W pierwszej planszy macie za zadanie odnalezienie trzech kluczy, które pozwolą Wam otworzyć drzwi i przejść do kolejnego poziomu gry, a co najważniejsze uciekniecie przed smokiem.

Uwaga! Gra dla dwojga. W tą grę możecie grać z koleżanką lub kolegą – poruszamy się obiema postaciami.
Sterowanie:
Możecie też podjąć wyzwanie i zagrać samemu sterując Królewną przy pomocy strzałek klawiatury, a Rycerzem przy pomocy klawiszy W,S,A,D. Po otwarciu drzwi wprowadź naszych małych bohaterów do środka i kliknij „next level”.

Wspaniałej zabawy w bajkowym królestwie!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dwóch Graczy, Gry Platformowe, i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn