GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Króliczki i Jajka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Króliczki i Jajka – w tej zręcznościowej gierce musimy przeprawić jak najwięcej króliczków na drugą stronę rzeki. Posłuży nam do tego ruchomy mostek – platforma, którą przesuwamy w odpowiednią stronę tak, aby podstawić ją pod biegnącego króliczka. Czasami warto też pokusić się o zdobycie bonusowego jajka, które sprawi Wam niespodziankę. Ale jeśli do wyboru macie uratować króliczka, czy zdobyć bonusowe jajko, to chyba lepiej ratować tego milusiego zwierzaczka.

Start, a następnie Play Now – aby rozpocząć grę,

Sterujemy przy pomocy myszki – tam gdzie podąża kursor myszki, tam także idzie platforma, po której skaczą króliczki.

Punkty Zdobyte – u góry po lewej stronie. Punkty otrzymujemy za każdego sprawnie przeprowadzonego na drugą stronę rzeczki króliczka.
Życia – po prawej stronie – oznaczone brązowymi kropkami. Życie tracimy, gdy nie uda nam się podstawić platformy na czas i króliczek spadnie do wody.
Bonusowe Jajka – łapiemy bonusowe jajka, dzięki którym zyskujemy życia lub wydłuża się nasza platforma.

Mała podpowiedź dla Was jest taka, że króliczki różnie skaczą. Jedne dają długie susły i jedno odbicie na platformie wystarczy, aby znalazły się na drugim krańcu ziemi, a niektóre mają tak małe podskoki, że potrafią nawet cztery razy skoczyć na platformę zanim znajdą się po drugiej stronie.

Jak już uratujesz wszystkie króliczki to możesz zaopiekować się króliczkiem tutaj Mój Słodki Króliczek lub zagrać w Króliczki Rozrabiaki.

Powodzonka! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Skakanie i .Gry Wielkanocne

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn