GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Krówka Kolorówka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Krówka Kolorówka (Cowlorful) – to bardzo innowacyjna platformowa gra dla dzieci. Pomóż małemu bohaterowi być szczęśliwym i dawać szczęście. Przeczytaj poniższą historyjkę:

* * *

Pewnego razu mały byczek spokojnie wypasał się na łączce. Podczas przeżuwania trawy dużo i mocno rozmyślał. W pewnym momencie bardzo się zasmucił:

– Muuu… Dlaczego my krówki mamy tylko dwa kolory – jesteśmy białe w szare ciapy? Przez to świat wokół jest szary i brzydki, a życie takie smutne… Chciałbym mieć niebieskie plamy! Buu, Muu…!

Słowa te usłyszał wypasający się nieopodal starszy byk, który był bardzo mądry:

– Czy ja dobrze słyszę? Niebieskie ciapy? – zaśmiał się – Wygląda na to, że Twoje marzenia są nieco (jakby Ci to powiedzieć) mhm… Nierealne!?

– Ale niebieskie ciapki, ja chcę niebieskie ciapki! Ach, muuu… – upierał się mały byczek.

Na to mądry, starszy byk odparł:

– Ależ mój mały! Posłuchaj mnie. Spójrz, wokół roztacza się piękny świat, wielu wspaniałych ludzi, wiele pięknych łąk do wypasania. Jesteś młody i masz przed sobą całe, pełne przygód życie. Nie bądź smutny i nie trać więcej czasu na biadolenie! Prawdopodobnie nigdy nie spełnią się Twoje marzenia o niebieskich ciapkach, ale to nie znaczy, że nie możesz być szczęśliwy, a swym radosnym podejściem do życia uszczęśliwiać wszystkich wokół. Zobaczysz wtedy piękny, radosny świat, w pełni barw.

– Mhm, muu. Masz rację! Już dosyć się nad sobą użalałem. Jestem gotów ruszyć w świat ku wielkiej przygodzie…

– Taak, Wszystko zależy od Ciebie.

– …i jeśli ja będę szczęśliwy być może swoim szczęściem zarażę innych i świat będzie piękny, kolorowy i trawy będą smacznie zielone… – rozmarzył się mały byczek.

– Tak, dokładnie. Świat jest w Twoich rękach.

A więc ruszył mały byczek w świat by podjąć się nietypowej, ale bardzo szlachetnej misji – uczynić świat pięknym i kolorowym – lepszym.

* * *

Naszym zadaniem jest pomóc mu je wykonać. A więc chodzimy, biegamy, skaczemy, a gdy trzeba pomagamy będącym w potrzebie. Po drodze oczywiście zbieramy wszelkie bonusy, które dostarczają nam wielu punktów Score.

Play – aby zacząć grę,
Sterowanie – przy pomocy strzałek na klawiaturze:
– chodzenie – strzałki w prawo / w lewo,
– skok – strzałka w górę,
– podwójny skok – strzałka w górę x 2.

Powodzenia w Kolorowym Świecie! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry Platformowe, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn