GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Krówka Muu!


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Krówka Muu! (Mooo!) – to fantastyczna gra dla dzieci, które lubią mleczko, krówki i dobrą przygodę. W tej grze przeniesiesz się na wieś i przeżyjesz wspaniałą przygodę z Krówką Muu.

Jak wie każde, nawet małe dziecko, krówka robi „Muuu!”, zwłaszcza gdy jest zadowolona, najedzona i wszystko idzie po jej myśli. Tak jest i w tej grze nasza „łaciatka” musi dotrzeć do mleczka. Krówka, gdzieś zgubiła swoje mleko i nie wie ka do niego dotrzeć w związku z tym potrzebuje Twojej pomocy aby do niego dotrzeć. Nie ważne jak, nie ważne czy ono się potem wyleje, ważne aby poczuła jego „bliskość”;) czyli po prostu dotknęła bańki z mlekiem.Na początek kliknij Continue, a następnie Play i wybierz jeden z 20tu krówkowych poziomów, aby zagrać w tą niesamowitą gierkę przygodową. Nasza krówka na początku nie ma się czym martwić bo zadania są dziecinnie proste, jednak z każdym kolejnym levelem poziom trudności wzrasta i musimy użyć nieco wyobraźni i sprytu aby nam się powiodło.

Sterowanie
W samej grze aby poruszyć krówką używaj Strzałek i tak nimi steruj aby dotrzeć do upragnionego mleczka, a gdy zajdzie potrzeba używaj Myszki i usuwaj zbędne rzeczy z planszy.

A jeśli nie dość masz krówkowych gierek dla dzieci to zapraszam Was do:
Krówka Kolorówka
Przygoda Szalonej Krówki
Szalona Krówka

Wspaniałej, Muuu… Zabawy! życzy Wam BobiBobi
 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Fizyczne, Gry Przygodowe, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn