GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Księżniczki na Plaży


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Księżniczki na Plaży (Princess Beach Fashion) – Pogoda nie zawsze dopisuje i nie zawsze sprzyja wyjściom na plażę. W każdym razie w naszej strefie klimatycznej jest kapryśna. Czasem słońce, czasem deszcz a i śniegiem umie przyprószyć.

Wstąp na chwilkę w ten wirtualny świat, gdzie słońce świeci bez względu na porę dnia i roku. Spójrz na plażę, lazurową wodę i niebieskie, bezchmurne niebo i przygotuj awatara na cudowny dzień. Stwórz postać wedle swoich gustów wybierając fryzurę, górę i dół stroju kąpielowego. Nie zapomnij o wygodnych i eleganckich klapeczkach na plażę. Na pewno przydadzą się okulary przeciwsłoneczne albo jakieś nakrycie głowy. Czy któreś kolczyki lub inna ozdoba przyciągnęły Twój wzrok? Sprawdź czy będzie pasować do reszty. Jeśli uznasz, że lepiej zmienić inny element stylizacji, wystarczy że klikniesz w kategorię i zmienisz wybrany element. Uzyskaj wymarzony i idealny wygląd na chwile relaksu nad wodą.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn