GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kucyki: My Little Pony


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kucyki: My Little Pony (Ponyville Forever) – Kochasz kucyki? Uwielbiasz dekorować? Jeśli tak to dobrze trafiłaś, bo ta gra przeniesie Cię w cudowny świat kucyków My Little Pony.

Na początek wybierz scenerię Scene, masz aż cztery różne do wyboru:
– Pony Meadow,
– Celebration Castle,
– Cotton Candy Cafe

Zdejmij kucyka na scenę i zacznij zabawę w dekorowanie. Aby to zrobić kliknij na ikonkę kucyka u góry ekranu, a następnie na miejsce na planszy gdzie chcesz go umieścić. Kucyk zacznie robić fajne rzeczy i nie przestrasz się jeśli nagle kucyk pójdzie sobie za ekran gry i przez chwilę go nie będzie. Nie martw się on na pewno wróci, poszedł po prostu pozwiedzać miejsce, które dla niego wybrałaś. No ale wróćmy do momentu kiedy zaprosiłaś kucyka na swoją planszę. Możesz zmienić jego wygląd. Po prawej stronie widzimy kryształki: size to rozmiar kucyka, jeśli klikniemy na zielony kryształek i potem na postać kucyka zmieni on swój kształt. Kryształek żółty to zmiana koloru kucyka. Różowy flip to zmiana wykonywanych przez kucyk ruchów. Niebieski action pozwoli Ci na chwilę zatrzymać kucyka w miejscu, aby dokonać tych wszystkich zmian. Na dole ekranu gry również są rzeczy, które możemy umieścić na planszy. Kwiaty, meble, nawet latający balon.

Sterowanie – przy pomocy myszki

Polecam tą gierkę małym, lubiącym kucyki i dobrą zabawę dziewczynkom.
Kucyki już czekają! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry My Little Pony, Gry Zwierzęta, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn