GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kucykowa Kraina


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kucykowa Kraina (My Pony Park) – to gra dla dzieci, a szczególnie dla dziewczyn, które uwielbiają kucyki, konie i inne cudne zwierzątka? Ta gra sprawi, że każda z dziewczyn przeniesie się w świat marzeń i będzie mogła zostać założycielką własnej Kucykowej Krainy!

Przed Tobą bardzo wiele elementów, z których budować będziesz swój projekt. Chodzi tutaj nie tylko o same stajnie i konie, ale też o inne dodatki takie jak zaopatrzenie w jedzenie, nagrody, które Twoje konie zdobyły, inne zwierzątka, Twoi przyjaciele, dodatkowe budynki, narzędzia i udogodnienia.

Cudowne Miejsce – to wspaniałe, że jesteś miejscu, w którym chciałaby być każda dziewczynka – w Krainie Kucykowej pełnej niespodzianek! Twoje zadanie w tej grze to stworzenie miejsca dla koni całkowicie według Twoich upodobań. Rzeczy w Twoim parku są posegregowane w kategorie i zebrane w ramce z ikonkami. Pod pierwszą ikonką konia kryją się kucyki, które już stworzyłaś. Symbol szczotki dla koni to narzędzia. Dynia symbolizuje jedzenie. Następnie mamy nagrody. Budynki, które możemy wznieść na placu naszego parku. Zwierzątka, które również mogą tam zamieszkać. Twoi przyjaciele. Ikonka kucyka z pędzelkiem to tworzenie swojego własnego konia.

Na koniec ikonka z ołówkiem, czyli Twoje indywidualne ustawienia. Kliknij na rzecz, którą chcesz umieścić w swoim parku, a następnie za pomocą narzędzi w ramce dopasuj daną rzecz do swoich wymagań, czyli zmień kolor, narysuj coś, przesuń do przodu lub do tyłu, obróć, usuń lub zmień rozmiar. Kiedy rozpoczniecie nową grę, najedźcie kursorem myszki na prawą krawędź ekranu gry, wysunie się wtedy cała ramka z dostępnymi kategoriami. Dzięki ikonkom znajdującym się na dole ekranu gry możesz zapisać swoją pracę czy wydrukować ją, a nawet zmienić tło lub pogodę. Wszystko to znajdziecie w tej magicznej grze dla dziewczyn pt. Kucykowa Kraina. Zwróćcie również uwagę na piękne kolory, dzięki którym tworzenie kucykowego pejzażu będzie samą przyjemnością.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Udanej zabawy z Kucykami! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn i .Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn