GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kulki Piratów


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

5.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Kulki Piratów (Blackbeard’s Island Deluxe) – to gra, w której strzelamy różnego koloru kulkami do zbliżających się kulek. Gdy kulki dotrą do płomienia zanim je zlikwidujemy, stracimy jedno z żyć.

Dlatego pod żadnym pozorem nie powinniśmy dopuścić do takiej sytuacji. Sterowanie jest łatwe, ponieważ armatka podąża za kursorem myszki, a więc tam gdzie najedziemy myszką, tam odwróci się armatka, a gdy klikniemy myszką wystrzelimy pocisk. Pamiętajcie, że strzelamy na przykład niebieską piłką w inne niebieskie kulki, a wtedy znikną. Aby tak się stało muszą być przynajmniej dwie kulki tego samego koloru obok siebie, a gdy m wystrzelimy trzecią w te dwie, to znikną wszystkie.

Na początku gry możemy wybrać swoją własną flagę piratów. Najczęstszym znakiem rozpoznawczym piratów pływających statkami na morzach i oceanach jest trupia czaszka, dlatego nie zdziwcie się, że wszystkie flagi mają właśnie ten mroczny element. Piraci pływają i rabują, napadają inne statki, dlatego ich flaga musi być taka straszna, aby budziła lęk u innych ludzi. Po wybraniu flagi zobaczycie mapkę piracką, która ma pewne punkty na swojej drodze, te punkty to kolejne poziomy, plansze, które musicie przejść. Jest ich sporo, więc nie ma na co czekać.

Sterujemy:
– kierujemy armatką przy pomocy myszki,
– strzelamy z armaty klikając lewym przyciskiem myszy.

Miłej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Strzelanki i .Gry Zuma

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn