GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Kulki Psa Pirata


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Kulki Psa Pirata (Dogi Bubble Shooter) – Na pirackich łajbach bywały już różne zwierzaki. Najczęściej papugi z egzotycznych krain i zwinne małpki. Ale przecież nikt nie powiedział, że psiaki mają zagrodzoną drogę pirackiej kariery.

Poznajcie uroczego psiaka, który pokochał morskie przygody z piratami kamratami. Aby być pełnoprawnym członkiem załogi musi udowodnić, że jest przydatny. Na okręcie nie ma miejsca na leżenie i leniuchowanie. A szczególnie trzeba się wykazać w wartości bojowej. Jak to w bitwach morskich bywa, najważniejsza jest obsługa armaty. Z niej to bowiem ostrzeliwuje się wroga i zatapia jego okręt. Nasz kandydat na pirata musi więc trochę poćwiczyć swoją celność i hart ducha. Na początku przyda mu się pomoc. Armata jest naładowana kolorowymi kulkami, którymi strzela tam, gdzie ją nakierujecie. Nie strzelajcie na oślep bo wtedy nie będzie z tego pożytku. Przyjrzyjcie się układowi kulek, które schodzą z góry. Strzelajcie w tak, aby uzyskać grupę co najmniej trzech takich samych kolorów obok siebie i usuwajcie je z pola gry. Brak celności i farta może przerwać grę, gdy kulki zbytnio się obniżą.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Celowanie i Strzelanie, Gry Fizyczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Strzelanki, i Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn