GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Lego Stacja Benzynowa


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Lego Stacja Benzynowa – Ta gra to prawdziwa frajda dla małych dzieciaków uwielbiających klocki Lego i wszystko co z nimi związane jak np. gry dla dzieci, układanki czy zabawki. Zagraj w grę Lego Stacja Benzynowa!

Na Stacji – Jak wiedzą wszystkie, nawet najmłodsze, dzieci na stacji benzynowej się tankuje paliwo. Bez niezbędnej benzyny czy oleju napędowego nie pojedzie żaden normalny pojazd (chyba że hybrydowy*). Na naszej stacji Lego nie mamy rozróżnienia na rodzaj paliwa – naszym zadaniem jest tylko nalać odpowiednią ilość paliwa. Musimy to robić szybko i sprawnie bo w przeciwnym razie kierujący pojazdem może się zdenerwować. Nalewamy – Paliwo nalewamy przy pomocy Spacji – wciśnij ją i przytrzymaj do momentu napełnienia baku. O tym informuje Cię wskaźnik po lewej stronie. Postaraj się wlać tyle paliwa aby wskaźnik zatrzymał się na złotym pasku, jeśli zatrzyma się na srebrnym to też będzie super, jednak gdy wlejesz za mało lub przesadzisz to.. zresztą sam zobacz!

Sterowanie – przy pomocy Spacji.

Fajowskiej zabawy z ruchomymi klockami Lego!
życzy Wam BobiBobi
* Napęd Hybrydowy to taki w którym połączono 2 różne rodzaje napędu do poruszania auta lub innego pojazdu. Najczęściej są to: napęd elektryczny + napęd spalinowy.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Lego, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn